ŠĶĒRSSTIEŅU MEKLĒTĀJS
Īpašie piedāvājumi
CRUZ Safari A-110

The CRUZ Safari roof rack module is strong and long-lasting, with a large load capacity.Its design includes rails all around its perimeter and an integrated deflector for a better aerodynamics and safety.Innovative quick fitting system of the cros..

412.50€ ar PVN
CRUZ Evo Rack module E44-158

Increased resistance to harsh weather thanks to its galvanized steel construction.Robust structure with a new design which provides a greater rigidity to the set.Innovative quick fitting system of the crossbars of the roof racks; these crossbars, ..

726.00€ ar PVN
CRUZ Optima OS125

Rectangular galvanized steel profile, covered with high quality polymersResistant and efficient anti-corrosion protection.Fitted onto the roof with the corespondent Kit Optima (specific for every vehicle).All kind of accessories are easy to mo..

45.00€ ar PVN
4 CRUZ load stops 18cm for Cargo Spro - 30x20 bars
43.95€ ar PVN

Jumta bagāžnieki

Ja vēlaties automašīnai jumta bagāžnieku, netērējot tam milzu naudu, izdevīgi ir zīmola CRUZ jumta bagāžnieki. Tiem ir viss nepieciešamais, lai jumta bagāžnieku varētu ērti lietot, pārvadājot nepieciešamās mantas. Jumta bagāžnieki ir dažādas ietilpības, tādēļ apdomājiet, kādas mantas pārsvarā tajā plānots pārvadāt.

Jumta bagāžnieks ir ietilpīga jumta kaste, kas paredzēta dažādu mantu, tai skaitā lielgabarīta priekšmetu, piemēram, tehnikas vai remonta materiālu pārvadāšanai. Jumta bagāžnieka princips ir vienkāršs – uz automašīnas jumta tiek stiprināti jumta šķērsstieņi, bet uz tiem - jumta bagāžnieks.

Ja jumta bagāžnieku biežāk plāno izmantot ceļojumiem, iespējams, labāk derēs kāds no CRUZ sporta jumta bagāžniekiem. Tiem ir pārdomātas funkcijas, lai jumta bagāžnieks būtu ērts sporta vai ceļojumu ekipējuma pārvadāšanai.

Izvēloties jumta bagāžnieku izvērtējiet, kāds ir automašīnas un jumta bagāžnieka kopējais augstums. Esiet uzmanīgs, iebraucot vietās, kur ir ierobežots iebraukšanas augstums, jo šādā veidā jumta bagāžnieks var tikt nejauši sabojāts.

CRUZ jumta bagāžniekus var lietot dažādās sezonās un laikapstākļos. Tomēr atcerieties, lai jumta bagāžnieks kalpotu ilgi un uzticami, periodiski jānotīra no tā smiltis un sāls, īpaši, ja jumta bagāžnieku lieto ziemā.

Jumta bagāžnieki, kurus viegli montēt

Aplūkojiet vairākus jumta bagāžniekus un izvēlieties to, kas vislabāk derēs tieši Jūsu automašīnai. CRUZ jumta bagāžniekus var komplektēt ar atbilstošiem jumta šķērsstieņiem. Tad jumta bagāžnieka montāža ir pavisam vienkārša.

Izvēloties jumta bagāžnieku, jāpievērš uzmanība tā kravnesībai, CRUZ klāstā ir jumta bagāžnieku modeļi ar ļoti augstu kravnesību.

Jumta bagāžnieki ērtai mantu organizēšanai.

Izvēloties jumta bagāžnieku, jāpadomā, vai tajā būs vienkārši organizēt mantas. Piemēram, ērti organizēt mantas var jumta bagāžniekā, kuru var atvērt no sāniem.

Var izvēlēties jumta bagāžnieku ar divpusēju atvēršanas sistēmu, tad tajā varēs ievietot un izkārtot mantas no abām pusēm. Šāds jumta bagāžnieka risinājums ir īpaši ērts, ja ceļojot ir daudz mantu. Ērti var sasniegt mantas visā jumta bagāžnieka platībā.

Drošai pārvadāšanai jumta bagāžniekam ļoti svarīga ir drošība un stabilitāte.

CRUZ jumta bagāžniekiem eņģes ir aprīkotas ar speciāliem amortizatoriem, un tas atvieglo jumta bagāžnieka atvēršanu un aizvēršanu, kā arī jumta bagāžnieka komplektācijā ir siksnas, ar kurām var ērti nostiprināt kravu. CRUZ jumta bagāžnieki ir aprīkoti ar speciāli izstrādātu slēdzeni, kuru ir gandrīz neiespējami uzlauzt.

Laivu turētāji

Laivu turētāji ir praktisks risinājums tad, ja vēlaties pārvadāt ūdens transportu – smailīti, kaijaku, vindsērfinga, sērfošanas ekipējumu u.c.

Zīmola CRUZ klāstā ir laivu turētāji, kas paredzēti stabilai, drošai un ērtai dažāda veida ūdens transporta un ekipējuma pārvadāšanai. Aprīkojot automašīnu ar laivu turētājiem, varat uz tās jumta droši pārvadāt dažāda gabarīta ūdens transportu.

Līdzīgi kā jumta bagāžniekiem, laivu turētājus stiprina pie auto jumta šķērsstieņiem.

Izvēloties laivu turētājus, noteikti pārliecinieties, kāds ir automašīnas un ūdens transporta kopējais augstums. Pretējā gadījumā, iebraucot vietā, kur ir ierobežots augstums, laivu turētājus var nejauši deformēt.

Laivu turētāji ar ērtu uzstādīšanu un drošu transportēšanu.

Svarīgi, lai laivu turētājus varētu ātri un vienkārši uzstādīt. CRUZ laivu turētājiem uzstādīšana ir pārdomāta un vienkārša, izmanto CRUZ šķērsstieņus.

Ļoti svarīgs aspekts ir drošība, CRUZ laivu turētājiem tā ir augstā līmenī. Laivu turētājiem ir pārdomātas siksnas un speciāli

stiprinājumi, lai pārvadāšanas procesā transporta līdzeklis būtu stabils un nekustētos. Praktisks risinājums ir dubultā nostiprināšanas sistēma.

Protams, pievērsiet uzmanību arī materiāliem, no kuriem izstrādāti laivu turētāji, jo no tiem atkarīga to ilgmūžība.

Mob: +371 20611122
E-pasts: info@jumtabagaznieki.lv
Darba laiks: 9:00-18:00 S. 10:00-14:00
Veikala un Noliktavas adrese
Pildas iela 16b, Rīga, LV-1035